Inżynier Automatyk - Sucha Beskidzka

2016.04.11

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Sucha Beskidzka

OPIS STANOWISKA:

  • praca w zespole projektującym maszyny na zlecenie klienta
  • udział w pracach na wszystkich etapach projektu:
    • zapoznanie się z potrzebami klienta, pozyskanie potrzebnych danych  i ich analiza
    • opracowanie lub weryfikacja założeń projektowych klienta
    • wykonanie schematu elektrycznego urządzenia testującego (EPLAN)
    • przygotowanie aplikacji PLC (języki programowania zgodne z IEC) / HMI
    • współpraca w zespole z inżynierem projektantem mechaniki w celu opracowania części mechanicznej projektu maszyny
    • uruchomienie i walidacja maszyny
    • wykonanie kompletnej dokumentacji do projektu
  • rozwój istniejących projektów (wdrażanie nowych rozwiązań)
  • możliwe krótkie wyjazdy do Klienta (kilka razy w roku)

WYMAGANIA:

  • student lub absolwent kierunków elektronicznych (lub pokrewne np. telekomunikacja, elektrotechnika, mechatronika, automatyka, robotyka)
  • znajomość działania sterowników PLC
  • znajomość języków programowania PLC zgodnych z IEC
  • znajomość układów Motion
  • znajomość układów pneumatycznych / hydraulicznych
  • znajomość metod sterowania
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość obsługi programów CAD/CAM
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra komunikatywność i umiejętność kreatywnego myślenia
  • samodzielność w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji
  • umiejętność i chęć pracy w zespole

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość technologii montażu elektroniki
  • znajomość programu EPLAN
  • znajomość rozwiązań hardware firmy Beckhoff Automation / Mitsubishi Electric / National Instruments
  • znajomość systemu Oracle EBS, środowiska SharePoint
  • znajomość wymagań PPAP, metod SPC
  • znajomość statystycznych metod kontroli procesu

OFERUJEMY:

  • pracę dla absolwentów studiów o kierunku elektronicznym lub pokrewnym niezależnie od posiadanego doświadczenia zawodowego
  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • specjalna oferta dla osób podejmujących pracę w Suchej Beskidzkiej uwzględniająca koszty dojazdu lub zmianę miejsca zamieszkania
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu (m. in. Senior Inżynier, Program Manager, Program Inżynier, Team Leader)
  • możliwość doboru stanowiska w zależności od umiejętności i zainteresowań
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego,
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie:
    • programy inżynierskie w zależności od stanowiska m.in EPLAN, Cadence Allegro PCB Designer, LabView oraz TestStand,
    • system ERP Oracle, JIRA, SharePoint
    • zarządzania projektami i dokumentacją

Aby aplikować na stanowisko przejdź do strony:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.