Inżynier Konstruktor Mechaniki

2016.04.11

Realizując długoterminową strategią rozwoju firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko inżynierskie o profilu mechanicznym  w Suchej Beskidzkiej oraz Krakowie:

OFERUJEMY:

  • pracę dla absolwentów studiów o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • ü  motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • specjalna oferta dla osób podejmujących pracę w Suchej Beskidzkiej uwzględniająca  koszty dojazdu lub zmianę miejsca zamieszkania
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu (m. in. Senior Inżynier, Program  Manager )
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego,
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie:
  • programy inżynierskie CAD / CAM
  • system ERP Oracle, JIRA, SharePoint
  • zarządzania projektami i dokumentacją

WYMAGANIA:

  • student lub absolwent kierunków mechanicznych,
  • znajomość programu Autodesk Inventor 3D CAD
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra komunikatywność i umiejętność kreatywnego myślenia
  • samodzielność w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji
  • umiejętność i chęć pracy w zespole

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w  zarządzaniu zespołem,
  • znajomość innych programów CAD/CAM,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora mechaniki,
  • znajomość technologii montażu elektroniki,
  • znajomość systemu Oracle EBS oraz JIRA

OPIS STANOWISKA:

  • praca w jednym z zespołów projektowych:
  • odpowiedzialnym za opracowanie koncepcji, wykonanie projektu i weryfikację działania urządzenia testującego produkty elektroniczne
  • odpowiedzialnym za opracowanie koncepcji, wykonanie projektu i weryfikacja działania narzędzi dla technologii montażu elektroniki
  • odpowiedzialnym za projektowanie robotów przemysłowych (w zależności od posiadanego doświadczenia i wiedzy)
  • odpowiedzialność za opracowanie koncepcji, wykonanie projektu i weryfikację części mechanicznej
  • współpraca w zespole projektowym z inżynierami elektronikami
  • praca w środowisku Autodesk Inventor 3D CAD
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych projektów

Aby aplikować na stanowisko przejdź do strony:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.