Inżynier Linux Embedded / Embedded Linux Software Engineer Kraków

2016.12.07

Inżynier Linux Embedded / Embedded Linux Software Engineer

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania mikrokontrolerów na platformie Linux
  • implementacja oprogramowania zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D
  • optymalizacja istniejących rozwiązań i rekomendowanie możliwych ulepszeń
  • przeprowadzanie testów developerskich i poprawianie wykrytych błędów
  • tworzenie dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunków technicznych (preferowane: Elektronika, Telekomunikacja Automatyka i Robotyka, Informatyka) - mile widziani pasjonaci
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w systemach Linux Embedded
  • znajomość szeroko pojętej inżynierii oprogramowania
  • praktyczna wiedza na temat mikrokontrolerów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie literatury technicznej
  • umiejętność pracy zespołowej
  • orientacja w zagadnieniach dotyczących IoT i protokołów komunikacyjnych

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektowym
  • znajomość bibliotek graficznych
  • doświadczenie w implementacji sterowników
  • znajomość powiązanych systemów operacyjnych, np. Android, BSD
  • umiejętność programowania aplikacji PC
  • znajomość metodyki prowadzenia projektów

OFERUJEMY:

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego,
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy

Link do eRecruitera:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.