Inżynier Oprogramowania Java oraz PL/SQL - Sucha Beskidzka

2016.04.11

Inżynier Oprogramowania - Java oraz PL/SQL

Miejsce pracy: Sucha Beskidzka

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie oprogramowania w języku Java
  • tworzenie rozwiązań bazodanowych w oparciu o Oracle Database
  • implementacja oprogramowania zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi
  • tworzenie testów automatycznych
  • praca w zespole KANBAN/SCRUM
  • rozwijanie zainteresowań oraz pasji związanych z programowaniem

WYMAGANIA:

  • student lub absolwent kierunków technicznych (preferowane: Informatyka) - mile widziani pasjonaci
  • umiejętność pisania oprogramowania w języku Java
  • podstawowa znajomość SQL oraz PL/SQL
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z testami automatycznymi i ciągłą integracją
  • pasjonaci swojej pracy z niestandardowymi sposobami myślenia
  • wysokie zdolności analityczne

OFERUJEMY:

  • motywujące warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju
  • stałą pracę (Umowa o pracę na pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – 30 lat doświadczenia.
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
  • elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!

Aby aplikować na stanowisko przejdź do strony:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.