Inżynier Projektant PCB – Mentor Allegro / Allegro PCB Designer Kraków

2016.12.07

Inżynier Projektant PCB – Mentor Allegro / Allegro PCB Designer

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

ü  opracowywanie wymagań i reguł projektowych oraz technologii projektów obwodów drukowanych (layoutu)

ü  projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych

ü  podnoszenie jakości dostarczanych usług poprzez zapewnienie wsparcia technicznego, analizę i diagnozę rozpatrywanych problemów oraz optymalizację efektywności

ü  symulacje i obliczenia HiSpeed oraz SI

ü  wykonywanie testów i pomiarów na prototypach, definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów PCB

ü  tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji wynikowej

ü  współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą

WYMAGANIA:

ü  wykształcenie wyższe elektroniczne, bądź pokrewne

ü  min. 2 lata doświadczenia w obszarze projektowania płytek PCB oraz układów elektronicznych

ü  doskonała znajomość Allegro

ü  znajomość programów do projektowania układów elektronicznych

ü  praktyczna, solidna wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych

ü  znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych

ü  wiedza z zakresu Signal Integrity oraz EMC

ü  dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i kontakt z klientami  zagranicznymi

ü  wysokie zdolności analityczne

ü  umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

ü  samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

ü  motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

ü  udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego,

ü  zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

ü  profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

ü  szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

ü  bardzo przyjazną atmosferę pracy

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c4abccd946f24936a5ce6c5add749c4e

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.