Konsultant wdrożeniowy ERP

2016.04.11

I. Opis roli

  • Nazwa stanowiskaKonsultant wdrożeniowy ERP - Specjalista Rozwiązań Biznesowych
  • Cel stanowiska –  analiza projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań informatycznych w systemie ERP w obszarach: finansów – księgowości lub obsługi klienta lub zakupów lub logistyki lub magazynu lub produkcji.
  • Miejsce pracy - Sucha Beskidzka

II. Zakres zadań i obowiązków

  • Implementacja rozwiązań i utrzymanie systemu ORACLE eBS w powierzonych obszarach
  • Obsługa serwisowa systemu poprzez otwieranie zgłoszeń serwisowych do dostawcy oprogramowania i poszukiwanie rozwiązań na podstawie własnych rozwiązań
  • Analiza biznesowa powierzonego obszaru
  • Mapowanie procesów wyłonionych na podstawie analiz na system, który jest implementowany
  • Wdrażanie nowych procesów biznesowych
  • Szkolenie użytkowników końcowych lub kluczowych
  • Przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Migracja danych
  • Rozwijanie wiedzy specjalistycznej

III. Wymagania

  • Student lub absolwent kierunków technicznych lub ekonomicznych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, umiejętność działania pod presją
  • Myślenie analityczne

IV. Dodatkowe atuty

  • znajomość systemu ORACLE eBS lub innego systemu ERP
  • zainteresowania związane z programowaniem – mile widziani pasjonaci
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza specjalistyczna
  • doskonałość w działaniu
  • praca zespołowa
  • zaangażowane

V. Oferujemy

  • motywujące warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju
  • stałą pracę (Umowa o pracę na pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – 30 lat doświadczenia.
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
  • elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!

Aby aplikować na stanowisko przejdź do strony:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.