Programista IoT / IoT Developer Kraków

2016.12.07

Programista IoT / IoT Developer

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • definiowanie, prototypowanie, projektowanie, dokumentowanie oraz testowanie kompleksowych rozwiązań sprzętowo – programistycznych
  • analiza i poszukiwanie optymalnych rozwiązań problemów technicznych
  • aktywna współpraca w zespole multidyscyplinarnym
  • realizacja projektów zgodnie z wytycznymi metodyki Agile

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki Elektronika, Automatyka, Telekomunikacja, Informatyka)
  • zainteresowanie i znajomość zagadnień z obszaru IoT – środowisk oraz rozwiązań architektonicznych (Embedded), rozwiązań sprzętowych, protokołów transmisji danych oraz kwestii bezpieczeństwa danych
  • mile widziane praktyki lub doświadczenie w realizacji projektów związanych z IoT
  • znajomość zasad programowania w języku C, C++ lub Java (środowisko Linux)
  • znajomość języków skryptowych takich jak Python, Bash Shell, Java Script
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows, Android
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • znajomość platform prototypowania – Ardunio, RasPi, BB
  • podstawowa znajomość protokołów TCP/IP, WiFi, ZigBee, Bluetooth lub innych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy i rozwoju w obszarze IoT
  • pasja w obszarze nowych technologii i otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia

OFERUJEMY:

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach związanych z Internetem rzeczy
  • dostęp do unikalnej wiedzy, kontrybucja w tworzeniu globalnych standardów
  • zatrudnienie w nowym zespole, pracującym w metodykach Agile i Lean Startups
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy

Link do eRecruitera:

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.